برای انتخاب به عنوان مدل، کودکان باید سبک منحصر به فردی داشته باشند.

اگر به حرفه مدلینگ کودکان علاقه مند هستید، اطلاعاتی در مورد این رشته جمع آوری کنید تا مشخص کنید که آیا این رشته برای فرزند شما مناسب است یا خیر.

اگر فرزندتان در مقابل دوربین اعتماد به نفس دارد و فکر می‌کنید که می‌تواند برای شروع حرفه مدلینگ و بازیگری کارهایی را انجام دهد، ایده خوبی است که زودتر شروع کنید. با این حال، ممکن است در مورد سفر و اینکه چه چیزی برای تبدیل شدن فرزندتان به یک الگوی عالی باید گیج شوید.
این مقاله را بخوانید تا به سوالات خود در مورد مشاغل مدلینگ برای کودکان پاسخ دهید، از جمله اینکه چگونه فرزند خود را برای تکالیف مدلینگ آماده کنید، شانس پیدا کردن شغل، و انتظارات پس از ثبت نام در یک آژانس.

آیا فرزند شما می تواند یک مدل باشد؟


فقط در صورتی می‌توانید فرزندتان را به مدلینگ سوق دهید که او آن را دوست داشته باشد و با آن راحت باشد. از خود بپرسید که آیا الگو بودن آرزوی فرزندتان است یا شما.
برای فرزند شما اشکالی ندارد که مدلینگ انجام دهد تا زمانی که از آن لذت می برد و سرگرم می شود. اما اگر آنها ناراحت هستند، آن را ترک کنید.

به یاد داشته باشید که مدلینگ برای کودکان یک کار پولساز نیست و نباید منبع درآمدی برای شما یا خانواده تان باشد.
به عنوان یک والدین، درک کنید که مدلینگ تنها به زرق و برق و چهره زیبا نیست. برای اجرای اولین کنسرت و سپس تداوم در آن کار سخت و صبر می طلبد. بنابراین، تجزیه و تحلیل کنید که آیا فرزند شما مایل است این بار اضافی را همراه با تحصیلات خود تحمل کند یا خیر.

مهمترین چیز این است که شما نباید در مورد نیازها و حقوق فرزندتان مانند آموزش، زمان بازی و استراحت او به خطر بیفتید.
بیایید فرض کنیم که شما و فرزندتان همه ملاحظات بالا را مثبت ارزیابی کرده اید، آیا این کافی است؟ نه، زیرا باید راحتی و در دسترس بودن خود را نیز در نظر بگیرید.

آیا برای تکالیف مدلینگ فرزندتان آماده هستید؟

قبل از تصمیم گیری به این نکات توجه کنید:

شما باید استرس و حجم کاری زیادی را متحمل شوید که علاوه بر حجم کاری شغلی شما خواهد بود.
گاهی اوقات لازم است یک روز کامل خود را آزاد نگه دارید تا آنها را برای تست امتحان بگیرید، منتظر بمانید تا نوبت شما برسد و سپس به خانه برگردید.

اگر فرزند شما انتخاب شود، به معنای وقفه های بیشتری از کار شماست. شما باید هر زمان که با شما تماس گرفت در دسترس باشید و نه فقط در تعطیلات آخر هفته یا عصرها.
شما باید ببینید که آیا برنامه کاری شما به اندازه کافی انعطاف پذیر است که بتواند تمام این خواسته ها را برآورده کند.

اگر همه اینها را برنامه ریزی کرده اید و فرزندتان هم علاقه مند است، می توانید قدمی به سمت مدلینگ بردارید. اولین قدم شناخت ویژگی های یک مدل کودک است.

چه چیزی یک کودک خوب را مدل می کند؟؟

لازم نیست بچه ها برای مدل شدن کامل باشند. اما در اینجا برخی از الزامات معمول وجود دارد:

آژانس ها به دنبال کودکانی با ویژگی های خوب مانند پوست سالم، چشمان درشت و روشن، موهای براق و چهره ای خندان هستند.

بچه های معمولی خوش قیافه تقاضای زیادی دارند. کودکان بسته به نوع پوشش یا تبلیغات انتخاب می شوند.

ظاهر “متفاوت” یا غیرمعمول ممکن است فرزند شما را منحصر به فرد کند. به عنوان مثال، پسران جوانی که موهای بلند دارند یا یک کودک آسیایی با چشمان سبز یا هر ویژگی غیرمتعارف دیگری می توانند برتری بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند.

شخصیت کلی کودک نیز مهم است. یک بچه نترس، شاد و خندان به بچه ای ترجیح داده می شود که همیشه به والدینش نیاز دارد.
کودک باید در تعامل با غریبه‌ها دوستانه، صمیمی و راحت باشد، زیرا باید با عکاسان و دعواهای کودک ملاقات کند. آنها باید با انبوهی از بچه های دیگر خوب باشند.

مدل مشتاق باید در گرفتن توصیه ها و دستورالعمل های افراد جدید در طول عکسبرداری خوب باشد. یک کودک خجالتی نمی تواند از همه توجه و هیجانات ناشی از مدلینگ لذت ببرد، در حالی که یک کودک بی خیال دوست ندارد به حرف های دیگران گوش دهد.
مدلینگ کودک به اندازه حرفه مدلینگ بزرگسالان رقابتی است، اما دستیابی به کار غیرممکن نیست.

 

شانس اینکه فرزند شما شغل مدلینگ پیدا کند چقدر است؟

 

از 100 مورد ارسالی، مدیران آژانس حدود هفت تا هشت کودک را ملاقات می کنند و حداکثر با سه نفر از آنها کار می کنند.

آژانس‌هایی که مدل‌های کودک را از تولد تا نوجوانی نمایندگی می‌کنند، چندین دسته عکس و نامه از والدین دریافت می‌کنند و از انبوه هر روز معمولاً دو تا سه کودک را ملاقات می‌کنند.

شانس فرزند شما برای انتخاب شدن در موارد زیر بالاست:

بچه با سایزهای لباس رایج متناسب است.

شما در مجاورت دفتر آژانس زندگی می کنید.

شما پدر و مادری توانا هستید – سختگیر نیستید، در رسیدگی به ردها خوب هستید، می توانید روز خود را در مدت کوتاهی برنامه ریزی کنید و غیره.

اگر شخصاً کسی را در این صنعت بشناسید، شانس شما می تواند زیاد باشد. آنها می توانند شما را راهنمایی کنند و شاید شما را با افراد مناسب مرتبط کنند. در نهایت این به پشتکار و آمادگی شما بستگی دارد.

 

چگونه فرزند خود را وارد مدلینگ کنیم؟

 

روی چند عکس با کیفیت خوب از کوچولوی خود کلیک کنید. لازم نیست عکس ها به صورت حرفه ای گرفته شوند. برای شروع باید یک عکس از سر و دو عکس تمام بدن کافی باشد.

پس از تحقیق مناسب به آژانس‌های مدلینگ واقعی مراجعه کنید و عکس‌ها و جزئیات فرزندتان مانند سن، وزن و قد را به اشتراک بگذارید.

نمایه ها را با چندین آژانس به اشتراک بگذارید. سپس باید منتظر تماس‌های بازیگری باشید که به آن go-sees نیز می‌گویند.

اگر نمایه را دوست داشته باشند با شما تماس خواهند گرفت و شما باید فرزندتان را برای تست های آزمایشی ببرید.

اگر فرزند شما در آزمون انتخاب شود، آژانس شما شما را صمیمی خواهد کرد. بعد از اینکه فرزندتان کارش را تمام کرد، آژانس ۱۰ تا ۲۰ درصد از دستمزد مدل را کاهش می‌دهد.

به یاد داشته باشید که آژانس های قانونی هرگز از قبل درخواست پول نمی کنند. آنها فقط زمانی بریدند که فرزند شما کار کند. مراقب چنین کلاهبرداری هایی باشید که از هیجان والدین تغذیه می کنند.
بین یک پیشاهنگ مدل و یک آژانس اشتباه نگیرید. یک پیشاهنگ برای کلیک کردن روی عکس های فرزند شما هزینه می گیرد که در نهایت آنها را برای آژانس ها ارسال می کند. شما می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید.
ممکن است فرزند شما از مدلینگ درآمد چندانی نداشته باشد زیرا عکس های مجله و کاتالوگ هزینه کمتری دارند. این نرخ در تلویزیون و سینما بیشتر است. گاهی اوقات، مجلات یا شرکت های بسیار معتبر هزینه کمتری می پردازند اما نمایش خوبی را برای کودک شما فراهم می کنند.

برای شروع حرفه مدلینگ فرزندتان به شهر یا کشور جدیدی نقل مکان نکنید، زیرا هیچ آژانسی نمی تواند تعهدی را به او بدهد. همچنین، می‌توانید به ارسال عکس‌ها به مسابقات و مسابقات مدلینگ آنلاین ادامه دهید.

برای تکالیف مدلینگ، کودکان اغلب نیاز به مرخصی از مدرسه دارند. هر زمان که فرزند شما یک روز از مدرسه مرخصی می گیرد، نامه اجازه را آماده نگه دارید زیرا اکثر آژانس ها آن را درخواست می کنند.

ممکن است فرزند شما بلافاصله پس از انتخاب شدن توسط آژانس، تکلیفی دریافت نکند. یک فرآیند برای آن وجود دارد.

پس از ثبت نام در آژانس چه انتظاری داریم؟

این چیزی است که پس از ثبت نام اتفاق می افتد:

برای تست‌های آزمایشی بروید و ببینید: ممکن است فرزند شما مجبور شود قبل از انتخاب شدن برای اولین کار خود، در تماس‌های بسیاری از بازیگران شرکت کند. این تماشاها معمولاً خسته کننده هستند و گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید در صفی بایستید که بیش از 200 کودک منتظر نوبت خود هستند.
عکس های اضافی: ممکن است مجبور باشید بسته به نیاز مشتری، نمونه کارها را گسترش دهید.
فرآیند سریع: هنگامی که نوبت خود را به دست آورید، روند در چند دقیقه به پایان می رسد. اغلب از کودک شما خواسته می شود که لباس ها را امتحان کند.
دامنه کار: مدل های کودک بیشتر برای تبلیغات درون فروشگاهی، مجلات، کاتالوگ ها و بخشنامه های فروشگاه کار می کنند.
تعهد: فرصت های کاری فرزند شما تا حد زیادی به صبر و تعهد شما بستگی دارد. ممکن است مجبور شوید در یک روز در چندین بازدید شرکت کنید یا برای چندین هفته هیچ کدام.

 

منبع : www.momjunction.com

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)